Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


Zostań mDealerem mBank mobile i gromadź darmowe doładowania!

Od 21 maja br. w mBank mobile każdy Klient może polecać  mBank mobile i otrzymywać darmowe doładowania.

Program skierowany jest do aktywnych  Klientów operatora komórkowego mBank mobile, którzy  polecą zakup startera lub złożenie wniosku o przeniesienie numeru. Za każde doładowanie poleconego Klienta, wykonane za pośrednictwem mBanku, Polecający otrzymuje gratis 10% jego doładowania. Osoba polecona otrzyma natomiast jednorazowo 50 minut na rozmowy do wszystkich sieci.

Minimalna wartość doładowania, uprawniająca do doładowania gratis, to 10 PLN. Bonusowe zasilenia są realizowane w ciągu 72 godzin. Pełen regulamin promocji znajduje się na stronie mBank mobile.

Jedynym warunkiem przystąpienia do programu jest to, aby we wniosku o zakup lub przeniesienie numeru osoby polecone wprowadziły numer telefonu osoby Polecającej.

Przeniesienie numeru do mBank mobile jest proste. Można to zrobić nie wychodząc z domu. W celu przeniesienia numeru wystarczy wypełnić prosty elektroniczny wniosek, a następnie w obecności kuriera podpisać stosowne dokumenty.

Aktualnie stawka w mBank mobile do wszystkich sieci wynosi 33 gr/min bez spełniania jakichkolwiek dodatkowych warunków.

mBank mobile to unikalne połączenie usług telekomunikacyjnych i bankowych. Zakupy dokonywane kartami mBanku są premiowane darmowymi minutami w mBank mobile.

Dodaj komentarz:

    mBank

    mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

    Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo