Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


Zmiana rzecznika prasowego mBanku

15 października br. nastąpi zmiana w biurze prasowym mBanku. Anna Moszczyńska, pełniąca funkcję rzecznika, odchodzi z mBanku. Jej obowiązki przejmuje Krzysztof Olszewski.

Anna Moszczyńska, która pełniła rolę rzecznika od września 2008 r., odchodzi z mBanku. Z BRE Bankiem łączyła ją ponad siedmioletnia współpraca. Początkowo związana była z MultiBankiem, a od 2003 r. z mBankiem. Pracowała w Wydziale WEB marketingu, a następnie w Biurze Sprzedaży.
Biurem Prasowym mBanku oraz Zespołem PR kierowała przez ostatni rok.

Na stanowisku zastąpi ją Krzysztof Olszewski, absolwent Wydziału Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego.

Krzysztof Olszewski w latach 2004-2008 zatrudniony był w departamentach PR spółek z Grupy Kapitałowej Noble Bank SA (odpowiadał za projekty z dziedziny komunikacji m.in. dla Noble Banku SA, Noble Funds TFI SA i Open Finance SA). Od 2007 r. kierował działaniami komunikacyjnymi Grupy Noble, pełnił także funkcję rzecznika prasowego. W 2008 r. rozpoczął niezależną działalność PR (współpracował m.in. z Zespołem Analiz Open Finance SA).

Dodaj komentarz:

    mBank

    mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

    Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo