Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


Zmiana oprocentowania limitów kredytowych

mBank zmienia oprocentowanie limitu kredytowego w mBIZNES koncie.

Dla Klientów, składających wnioski o limit kredytowy w mBIZNES koncie od 9 kwietnia br., oprocentowanie kredytów kształtuje się następująco:

  • dla kredytów do 20 tys. PLN (w tym dopuszczalnego salda debetowego) – 17%
  • dla kredytów od 20 do 100 tys. PLN – 15%
  • dla kredytów powyżej 100 tys. PLN – 13%

Zmianie ulega prowizja za przyznanie i za podwyższenie limitu kredytowego dla mikrofirm. Od 9 kwietnia 2009 roku wynosi ona 1,5%. Dodatkowo od 1 czerwca br. oprocentowanie za niewykorzystany limit będzie wynosiło 3%.

Dla Klientów już korzystających z kredytu w rachunku bieżącym, w wysokości do 20 tys. PLN, oprocentowanie wynosi 17%, dla Klientów korzystających z limitów powyżej 20 tys. PLN oprocentowanie pozostaje bez zmian i wynosi 11,7%.

Dodaj komentarz:

    mBank

    mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

    Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo