Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


Zmiana oprocentowania kredytów hipotecznych w euro i złotówce w mBanku

mBank zmienił wysokość oprocentowania kredytów hipotecznych, konsolidacyjnych oraz pożyczek hipotecznych w złotówkach oraz denominowanych we franku szwajcarskim.

mBank podjął decyzję o podniesieniu oprocentowania nowo udzielanych kredytów w PLN i denominowanych w EUR o 1,00 p.p. Zmiany dotyczą wszystkich wniosków składanych w mBanku od 22 kwietnia br. Aktualne stawki oprocentowania znajdują się w serwisie mBanku.

Przypominamy, że mBank udziela kredytów na 100% finansowania nieruchomości w złotówkach oraz denominowanych w CHF, USD, GBP lub EUR. Niezależnie od waluty kredytu, mBank nie pobiera żadnych opłat za rozpatrzenie wniosku, przewalutowanie i wcześniejszą spłatę. Maksymalny okres spłaty wynosi obecnie 45 lat.

mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm. mBanku zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

Dodaj komentarz:

    mBank

    mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

    Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo