Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


Zmiana oprocentowania depozytów w mBanku

W związku z obserwowanym na przestrzeni ostatnich miesięcy spadkiem stawek WIBID, mBank podjął decyzję o zmianie oprocentowania lokat terminowych. Oprocentowanie rachunków oszczędnościowych pozostaje bez zmian.

Na naszą decyzję wpłynęła sytuacja panująca na rynku, oddziałująca przede wszystkim na oprocentowanie oferty długoterminowej. Najnowsze zmiany objęły tylko lokaty terminowe mBanku i nie są głębokie. Oprocentowanie rachunków oszczędnościowych, które stanowią naszą ofertę strategiczną, pozostaje bez zmian. - mówi Maciej Witkowski, Dyrektor Biura Sprzedaży Produktów Inwestycyjnych i Ubezpieczeniowych.

Oprocentowanie lokat i rachunków oszczędnościowych wynosi obecnie:

mLOKATY:

- 2-miesięczna z 4,70% na 4,60%,
- 3-miesięczna z 4,75% na 4,60%,
- 4-miesięczna z 5,40% na 5,25%.
- 6-miesięczna z 5,50% na 5,35%
- 12-miesięczna z 5,70% na 5,55%.

eMAX plus oraz mBIZNES plus bez zmian:

- 4,10% dla kwot do 49 999 PLN,
- 5,00% dla kwot powyżej 50 000 PLN.

Aktualne informacje o oprocentowaniu dostępne są w tabeli na stronach mBanku.

Dodaj komentarz:

    mBank

    mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

    Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo