Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


Zmiana oprocentowania depozytów w mBanku

W związku z obniżką stóp procentowych ogłoszoną przez Radę Polityki Pieniężnej mBank podjął decyzję o zmianie oprocentowania części kont oszczędnościowych oraz lokat terminowych.

Decyzja RPP powoduje lifting naszej oferty depozytowej. Zmiany nie są jednak głębokie i w kluczowych obszarach nadal oferujemy bardzo korzystne oprocentowanie depozytów. Ze strony naszych Klientów obserwujemy utrzymujące się zainteresowanie lokatami. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, proponujemy konkurencyjne oprocentowanie depozytów krótko- i średnioterminowych. Utrzymujemy również korzystne oprocentowanie rachunku oszczędnościowego eMAX plus, który jest dla nas produktem strategicznym - mówi Maciej Witkowski, Dyrektor Biura Sprzedaży Produktów Inwestycyjnych i Ubezpieczeniowych.

Po zmianie oprocentowanie lokat i rachunków oszczędnościowych wynosi:

eMAX plus oraz mBIZNES plus:

- z 4,40% na 4,10% dla kwot do 49 999 PLN,
- bez zmian: 5,00% dla kwot powyżej 50 000 PLN.

mLOKATY:

- 2-miesięczna z 4,80% na 4,70%,
- 3-miesięczna z 4,25% na 4,75%,
- 4-miesięczna z 5,45% na 5,40%.
- 6-miesięczna z 5,65% na 5,50%
- 9-miesięczna z 3,85% na 5,15%,
- 12-miesięczna z 5,75% na 5,70%.

Rachunki mIKE: z 3,65% na 4,50%.

Dodaj komentarz:

    mBank

    mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

    Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo