Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


Złoty Środek w mBanku

mBank oferuje lokatę strukturyzowaną, której zysk zależny jest od wzrostu cen złota.

Do 22 lipca 2009 r. potrwa subskrypcja na 24-miesięczną LOKATĘ strukturyzowaną Złoty Środek. Najnowsza propozycja mBanku daje możliwość zarabiania w przypadku wzrostu cen złota na popołudniowym fixingu w Londynie. Lokata trwa od 23 lipca 2009 r. do 22 lipca 2011 r.

Po przeanalizowaniu danych historycznych można stwierdzić, że długoterminowe trendy wzrostowe cen złota trwają średnio 14-15 lat. Obecny rozpoczął się w 2002 roku. Rynek znajduje się więc w drugiej fazie fali wzrostowej. Im bliżej końca trendu, tym bardziej prawdopodobne są gwałtowne wzrosty cen złota. - mówi Monika Chwiedziewicz, Menedżer ds. Produktów Inwestycyjnych mBanku. Lokata Złoty Środek to szansa na oprocentowanie 10,01% w skali roku – dodaje.

Oprocentowanie lokaty zostanie naliczone, gdy cena złota wzrośnie o co najmniej 20% w stosunku do swojej wartości początkowej z dnia startu lokaty. Według danych rynkowych z dnia 2 lipca br. wartość oprocentowania wyniosłaby 20% za okres trwania lokaty. Ostateczna wysokość oprocentowania zostanie ustalona w dniu 23 lipca br. i będzie nie niższa niż 18% za okres trwania lokaty.

Wysokość odsetek, jakie zostaną wypłacone na zakończenie inwestycji zależy od kształtowania się cen złota i jest obliczana zgodnie z wzorem umieszczonym na stronie serwisu mBanku.

Inwestowanie w lokaty strukturyzowane w mBanku jest bardzo proste – wystarczy zalogować się do systemu transakcyjnego i wejść do zakładki „lokaty strukturyzowane” dostępnej na pierwszej stronie po zalogowaniu. Nie trzeba dopełniać żadnych dodatkowych formalności. Otwarcie lokaty strukturyzowanej w mBanku nie wiąże się z ponoszeniem żadnych opłat ani prowizji. Bezpłatne jest także zarządzanie lokatą. Oferta jest przeznaczony dla każdego Klienta – minimalna kwota wpłaty wynosi 1 000 PLN, a powierzony kapitał jest gwarantowany w 100%.

Dodaj komentarz:

    mBank

    mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

    Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo