Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


Wytypuj kurs euro i wygraj!

Klienci mBanku, inwestujący w fundusze Union Investment, mogą zdobyć atrakcyjną nagrodę w najnowszym konkursie SFI.

mBank wraz z Union Investment zapraszają Klientów, korzystających z Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych, do udziału w kolejnym konkursie. Aby wziąć udział w promocji, należy złożyć zlecenie nabycia jednostek uczestnictwa jednego z subfunduszy zarządzanych przez Union Investment TFI SA w okresie od 1 do 30 czerwca br. oraz podać prognozowaną wartość kursu średniego EUR/PLN ogłaszanego przez NBP na dzień 1 lipca 2009 roku, z dokładnością do 0,0001 PLN

W konkursie mogą wziąć udział osoby, które zainwestują kwotę co najmniej 15 000 PLN w okresie trwania konkursu. Prognozowaną wartość kursu średniego EUR/PLN ogłaszanego przez NBP na dzień 1 lipca 2009 r. Uczestnicy przesyłają na podany w regulaminie adres mailowy.

Nagrodę główną stanowi Microsoft Xbox 360 Arcade.

Zwycięzcą zostanie Klient, który do dnia 30 czerwca włącznie zgromadzi największe aktywa w subfunduszach i wskaże wartość kursu EUR/PLN na fixingu NBP na dzień 1 lipca 2009 r. najbliższą faktycznej wartości kursu.

Obecnie poprzez platformę SFI można nabyć przeszło 200 różnego rodzaju funduszy, a oferta jest stale rozszerzana. W kwietniu tego roku mBank udostępnił na platformie SFI subfundusze zarządzane przez World Investment Opportunites Funds SICAV (WIOF), rynków nieodkrytych i nierozwiniętych oraz kolejne fundusze zarządzane przez PKO TFI SA.

Inwestowanie w fundusze poprzez platformę Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych to prosty i wygodny sposób na zarządzanie swoimi oszczędnościami. W ofercie mBanku Klient znajdzie propozycje wielu Towarzystw i fundusze należące do różnych kategorii. Dodatkowo wszystkie operacje wykonywane są w jednym miejscu – z rachunku osobistego eKONTO. Klient ma dostęp do informacji o swoich inwestycjach, 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu, na stronach mBanku i przez mLinię – bez granic w czasie i przestrzeni.

Dodaj komentarz:

    mBank

    mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

    Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo