Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


Więcej wpłatomatów dla Klientów mBanku!

Klienci mBanku mogą bezpłatnie korzystać z wpłatomatów MultiBanku.

Od 19 stycznia br. Klienci mBanku mają do dyspozycji 95 całodobowych wpłatomatów MultiBanku. W sumie mBank udostępnia swoim Klientom 174 bezpłatne maszyny, służące do wpłacania gotówki. Informacje o lokalizacji poszczególnych maszyn znajdują się na stronach serwisu mBanku.

Proces wpłaty w maszynach depozytowych MultiBanku przebiega tak samo jak w urządzeniach mBanku. Po włożeniu karty należy wpisać, ile gotówki zamierza się wpłacić. Następnie po przeliczeniu pieniędzy wsuwa się banknoty i potwierdza kwotę transakcji. Przez cały proces przeprowadza Klienta specjalna aplikacja.

Pierwszy testowy wpłatomat mBanku został uruchomiony w kwietniu 2003 roku. Do połowy bieżącego roku ilość maszyn udostępnionych Klientom przekroczy 200 sztuk.

Dodaj komentarz:

    mBank

    mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

    Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo