Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


Tańsze stawki w mBank mobile 0,19 zł/min

Będzie o czym rozmawiać w święta! Operator mBank mobile wprowadza nowy starter z niską stawką 19 gr za minutę połączenia na dłużej.

19 zł wystarczy, aby zdobyć nowy starter powiązany z promocyjną taryfą w mBank mobile. Teraz minuta połączenia do wszystkich sieci (również do Play) kosztuje tylko 19 groszy za minutę. Koszt SMS-a zgodnie z cennikiem to 10 gr, a MMS-a – 20 gr. Dodatkowo, posiadacz nowego startera może co miesiąc aktywować bezpłatny pakiet 50 MB na połączenia z Internetem – wystarczy na klawiaturze telefonu wprowadzić kod *121*11*04#, a następnie nacisnąć przycisk “zadzwoń”.

Wartość początkowa nowego startera to 10 zł – do wykorzystania na połączenia, SMS-y i inne usługi. Konto w mBank mobile można prosto doładować m.in. za pośrednictwem systemu transakcyjnego mBanku. Doładowania przedłużają możliwość wykonywania połączeń:

  • wychodzących o 60 dni, przychodzących o 90 dni – w przypadku doładowania o wartości powyżej 5 zł,
  • wychodzących o 180 dni, przychodzących o 210 dni – w przypadku doładowania o wartości powyżej 50 zł.


Nasi Klienci dużo spraw załatwiają za pomocą telefonu komórkowego. Chętnie też korzystają z mobilnego internetu. Dlatego nowa oferta to idealne rozwiązanie dla osób aktywnych
- mówi Michał Szelągowski, odpowiedzialny za projekt mBank mobile. Do tej pory tak niską stawkę na połączenia oferowaliśmy w ramach krótkich promocji czasowych. Teraz wprowadzamy ją na dłużej – dodaje Szelągowski.

Stawki oferowane z nowym starterem będą obowiązywać do 30 czerwca 2010 r. Po tym okresie usługi rozliczane będą zgodnie z Cennikiem usług mBank mobile w taryfie: mobile.

Jak zdobyć nowy starter? Wystarczy zamówić go za pośrednictwem e-sklepu na www.mBankmobile.pl.

Dodaj komentarz:

    mBank

    mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

    Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo