Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


Tańsze rozmowy w mBank mobile

Od 5 maja br. mBank mobile obniża ceny połączeń do wszystkich sieci.

mBank mobile oferuje nowe tanie stawki za połączenia. Według nowego cennika minuta połączenia kosztuje 33 grosze do wszystkich sieci. Obniżka dotyczy obecnych i nowych Klientów mBank mobile w taryfie mobile.

Ponadto Klienci mBanku mogą korzystać z  programu „Minuty na Bank” – i w ten sposób dodatkowo obniżyć ceny połączeń i SMS-ów. Aby dołączyć do programu, wystarczy zarejestrować się w programie.

Jeśli Klient  przeznacza miesięcznie na rozmowy 20 PLN, a wartość transakcji kartami  debetowymi lub kredytowymi mBanku w danym miesiącu wyniesie 500 zł, to w programie “Minuty na Bank” otrzyma 20 darmowych minut na rozmowy do wszystkich sieci. Oznacza to, że cena minuty połączenia do dowolnej sieci spada w tym przypadku do 25 gr. Przy wyższych kwotach płatności kartami mBanku stawka może się obniżyć nawet do 11 gr- mówi Michał Szelągowski, menadżer mBank mobile – Dodatkowo, wszyscy Klienci mBank mobile od 21 kwietnia br. mogą bezpłatnie skorzystać z dostępu do Internetu. Dzięki usłudze można przesyłać i pobrać do 20 MB danych miesięcznie. Aktywacja usługi jest całkowicie bezpłatna.- dodaje Szelągowski.

Aktualny cennik jest dostępny na stronie mBank mobile.

mBank mobile  to operator komórkowy – unikalne połączenie usług telekomunikacyjnych i bankowych.

Dodaj komentarz:

    mBank

    mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

    Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo