Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


Tańsza gotówka na wakacje!

mBank rozpoczyna promocję KREDYTU gotówkowego dla swoich Klientów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, których potrzeby finansowe rosną w czasie wakacji, mBank rozpoczyna dwutygodniową promocję KREDYTU gotówkowego. Oferta jest skierowana do Klientów mBanku. W ramach promocji kredyt jest przyznawany z prowizją w wysokości 1%, niezależnie od przyznanej kwoty i czasu kredytowania.

KREDYT gotówkowy to możliwość uzyskania szybkiego dostępu do dodatkowych środków, wstępna decyzja kredytowa podejmowana jest nawet w 15 minut. - mówi Bartosz Obarewicz, odpowiedzialny za KREDYT gotówkowy mBanku.Nasi Klienci mogą uzyskać kredyt w promocji w mKioskach i Centrach Finansowych lub za pośrednictwem strony internetowej www.mBank.pl.

Oferta obowiązuje od 24 czewrca do 8 lipca br. By skorzystać z propozycji należy złożyć wniosek w czasie trwania promocji .

Przypominamy, że w mBanku po podpisaniu Ramowej Umowy Kredytowej Klienci mają możliwość uruchomienia kredytu na podstawie wniosku elektronicznego, bez wychodzenia z domu i dodatkowych formalności. Wystarczy, że Klient raz w obecności Kuriera lub przedstawiciela mBanku, podpisze taką umowę. Na jej podstawie można łatwo i szybko zawierać Umowy kredytu przez internet, w systemie transakcyjnym mBanku z wykorzystaniem hasłem smsowych lub jednorazowych.

Dodaj komentarz:

    mBank

    mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

    Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo