Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


Superbrand dla mBanku

mBank otrzymał tytuł Superbrand Polska, znajdując się w ten sposób wśród najsilniejszych marek na polskim rynku.

Międzynarodowa organizacja Superbrands, działająca od 14 lat w ponad 80 krajach, w tym roku po raz czwarty wyłoniła najsilniejsze marki konsumenckie na polskim rynku. Marka mBank znalazł się wśród laureatów nagrody.

Tytuł Superbrand jest przyznawany co roku przez ekspertów niezależnej Rady Marek najsilniejszym markom w Polsce.

mBank to otwarta platforma finansowa, która pozwala nowoczesnym i wymagającym Klientom w pełni zarządzać swoimi finansami. Oferta mBanku obejmuje rachunki i kredyty indywidualne oraz firmowe, Supermarket Funduszy Inwestycyjnych, usługę eMAKLER oraz ubezpieczenia. Dzięki mBank mobile unikalną zaletą mBanku jest połączenie usług finansowych i telekomunikacyjnych. Obecnie z usług mBanku korzysta ponad 2,1 mln Klientów.

Dodaj komentarz:

    mBank

    mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

    Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo