Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


Starter 365 bez doładowań

mBank mobile wprowadza do swojej oferty limitowaną edycję starterów z roczną ważnością konta na usługi wychodzące, bez konieczności zasilania.

mBank mobile uruchomił świąteczną promocję, dzięki której można otrzymać specjalną kartę SIM z roczną ważnością konta na rozmowy wychodzące. Oznacza to, że Klienci mogą wykonywać i odbierać połączenia przez 365 dni, bez konieczności regularnego zasilania telefonu. Warunkiem wykonywania połączeń jest jedynie posiadanie środków na koncie.

Starter 365 może być idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto potrzebuje drugi numer, a zamierza zasilać go nieregularnie. To również dobry pomysł na świąteczny prezent, na przykład dla dziecka, babci czy dziadka.

Klienci otrzymują starter z zasileniem w wysokości 5 PLN, które mogą wykorzystać na dowolne usługi w mBank mobile. Koszt specjalnego startera wynosi 35 PLN. Promocja potrwa do wyczerpania zapasów.

mBank mobile z okazji swoich drugich urodzin zaproponował także MIXer w specjalnej odsłonie. W ramach promocji Klienci otrzymują za darmo 900 minut. Dodatkowo każde zasilenie konta telefonicznego dokonane poprzez mTRANSFER, Stałe Doładowanie lub Doładowanie SMS premiowane jest bonusem równym 50% jego wartości.

Dodaj komentarz:

    mBank

    mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

    Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo