Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


Ruszaj na zimowe zakupy z mBankiem!

Z myślą o wszystkich Klientach, którzy już planują zimowo-świąteczne zakupy, mBank przygotował specjalną promocję karty kredytowej Visa Classic.

Klienci, którzy wyrażą zainteresowanie ofertą i do 31 grudnia br. złożą wniosek o kartę kredytową Visa Classic w mBanku otrzymają ją z niskim oprocentowaniem 16%. Dodatkowo osoby korzystające z promocji zostaną zwolnione z rocznej opłaty za użytkowanie karty.

Wydanie karty związane jest z opłatą w wysokości 58 PLN – jednak Klientom, którzy w ciągu trzech kolejnych miesięcy zrobią kartą zakupy za minimum 300 PLN, zostanie ta prowizja zwrócona. W ten sposób można uzyskać kartę bezpłatną przez cały okres jej użytkowania.

Regulamin promocji znajduje się na stronach mBanku.

Karty kredytowe mBanku to wygodny i bezpieczny sposób na finansowanie codziennych zakupów. Dlatego też myśląc o zwiększonych wydatkach, związanych z okresem świątecznym jak i zbliżającymi się feriami zimowymi, już dziś proponujemy naszym Klientom kartę kredytową na wyjątkowych warunkach – z niskim oprocentowaniem oraz bez opłat za korzystanie z karty na zawsze – mówi Sebastian Sprusiński, kierujący Wydziałem Kart Kredytowych w mBanku. Dzięki takiej atrakcyjnej promocji Klienci zyskują maksimum korzyści oraz wygodę w zarządzaniu swoimi finansami.

Podstawowe cechy karty Visa Classic to:

 • okres bezodsetkowy do 54 dni,
 • limit kredytu od 1200 do 20 000 PLN,
 • minimalny wymagany dochód netto od 1000 PLN,
 • możliwość dokonywania płatności w internecie
 • kontrola bieżących wydatków 24h przez Internet lub telefon,
 • opcja automatycznej spłaty zadłużenia z rachunku eKONTO.

Dodaj komentarz:

  mBank

  mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

  Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo