Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


Poszerzaj horyzonty inwestycji – nowe TFI w mBanku

mBank piąty raz w tym roku rozszerza ofertę Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych. Od 1 września 2009 roku Klienci mBanku mogą za pośrednictwem SFI nabywać jednostki 13 funduszy zarządzanych przez ING TFI S.A., a inwestycje w nowości pozwalają na udział w najnowszym konkursie SFI. Dzięki kolejnemu rozszerzeniu mBank oferuje Klientom dostęp do 238 krajowych i zagranicznych Funduszy Inwestycyjnych.

Od 1 września 2009 r. na platformie Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych mBanku dostępne są fundusze zarządzane przez ING TFI:

 • ING FIO Średnich i Małych Spółek
 • ING Subfundusz Gotówkowy Plus
 • ING Subfundusz Obligacji Plus
 • ING Subfundusz Stabilnego Wzrostu Plus
 • ING Subfundusz Zrównoważony Plus
 • ING Subfundusz Akcji Plus
 • ING Subfundusz Selektywny Plus
 • ING Subfundusz Środkowoeuropejski Budownictwa i Nieruchomości Plus
 • ING Subfundusz Środkowoeuropejski Sektora Finansowego Plus
 • ING Subfundusz Środkowoeuropejski Średnich i Małych Spółek Plus
 • ING Subfundusz Środkowoeuropejski Sektorów Wzrostowych Plus
 • ING Subfundusz Środkowoeuropejski Sektorów Defensywnych Plus
 • ING Subfundusz Mieszany Ochrony Kapitału 90

Najnowsze propozycje są odpowiedzią na oczekiwania Klientów, poszukujących w mBanku rozbudowanych możliwości  inwestowania, dających szansę na ponadprzeciętne zyski. Udostępniony parasol ING pozwala na dokonywanie zamiany dowolnych subfunduszy bez konieczności płacenia podatku od zysków kapitałowych w wysokości 19%. Podatek ten, będzie płacony przy wyjściu z inwestycji, czyli dokonaniu odkupienia. Nabywanie funduszy poprzez Supermarket Funduszy Inwestycyjnych mBankujest bezpłatne, nie są pobierane żadne prowizji ani opłaty manipulacyjne - mówi Monika Chwiedziewicz, menedżer ds. produktów inwestycyjnych mBanku. – Dynamiczny rozwój naszej platformy jest silnie stymulowany zainteresowaniem Klientów i rosnącą liczbą aktywnie inwestujących. Obecnie z SFI mBanku korzysta już blisko 460 tys. osób.

Premiera najnowszych funduszy w Supermarkecie mBanku łączy się ze startem konkursu „Nieograniczone horyzonty inwestycyjne z ING TFI”. Propozycja jest skierowana do wszystkich Klientów zainteresowanych inwestowaniem w fundusze ING poprzez platformę mBanku. By wziąć w nim udział wystarczy zarejestrować się na stronie oraz zainwestować w subfundusze ING będące przedmiotem konkursu do 15 października 2009 r. i nie dokonać zbycia jednostek do dnia 30 listopada 2009 r. włącznie. Inwestycje w fundusze ING będzie można rozpocząć już 1 września w godzinach popołudniowych.

Na Laureatów czekają: notebook Toshiba, kamera cyfrowa Sony, przenośny zestaw DVD Philips oraz 7 pamięci USB. Konkurs trwa od 1 września do 15 października 2009 r.

Dodaj komentarz:

  mBank

  mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

  Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo