Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


Po spotkaniu z Klientami – wnioski i propozycje

mBank przygotował dla Klientów posiadających kredyty hipoteczne w CHF w „starym portfelu” indywidualne propozycje, które dadzą zmniejszenie miesięcznych obciążeń związanych ze spłatą kredytów.

Zgodnie z zapowiedzią mBank przeprowadził analizę wspólnych pomysłów dotyczących „starego portfela” kredytów hipotecznych, wypracowanych podczas spotkania z Klientami w Łodzi, 14 lutego br.

Podczas dyskusji pojawiły się propozycje, aby mBank doceniał zaangażowanie i aktywność Klientów oraz rozważył rezygnację z części swojego zysku. Dodatkowo Klienci podkreślali, że każdy przypadek należy traktować indywidualnie – tak, aby dla każdego Klienta znaleźć korzystne rozwiązanie. Te czynniki stały się elementami wyjściowymi w przygotowaniu propozycji mBanku.

Wypracowane propozycje to:

  • obniżenie marży Klientom aktywnie korzystającym z usług mBanku (opcja przy przechodzeniu na „nowe zasady”),
  • możliwość wydłużenia okresu kredytowania, bez opłat związanych z tą zmianą.

mKlienci, posiadający kredyty hipoteczne w CHF w tzw. „starym portfelu”, otrzymają zaproszenie do odwiedzenia Centrów Finansowych, w których otrzymają indywidualne propozycje. Informacja o lokalizacji CF-ów mBanku znajduje się na stronach internetowych mBanku.

Akcję planujemy zakończyć do 31 marca br.

W przyszłym tygodniu mBank będzie rozsyłał do Klientów e-maile z zachętą do skorzystania z oferty. Dodatkowo zostaną umieszczone komunikaty w systemie transakcyjnym.

Oferta jest skierowana do wszystkich Klientów, posiadających kredyty hipoteczne we frankach szwajcarskich w „starym portfelu” – również do osób, które zdecydowały się skorzystać z propozycji przedstawionych przez mBank 22 stycznia br.

Aneksy do umów, dla Klientów przechodzących na nowe zasady, zostaną przygotowane bezpłatnie.

mBank nie obniża oprocentowania kredytów w CHF w „starym portfelu”. Nadal zachęca Klientów do przejścia na nowe warunki, czyli stałą marżę i LIBOR 3M

Dodaj komentarz:

    mBank

    mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

    Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo