Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. w eMaklerze!

eMAKLER udostępnia zapisy na ofertę publiczną spółki Polska Grupa Energetyczna S.A.

PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. jest największym producentem i dostawcą energii elektrycznej w Polsce oraz jedną z największych firm z sektora elektroenergetycznego w Europie Środkowej i Wschodniej. Dzięki połączeniu własnych zasobów paliwa (węgla brunatnego), wytwarzaniu energii i sieci dystrybucyjnych, PGE gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej dla około 5 milionów domów, firm i instytucji.

Zapisy w Transzy Inwestorów Indywidualnych na ofertę w eMAKLERZE potrwają od 13 do 27 października br.
Minimalny zapis obejmuje 1 akcję, maksymalny 25.951.350. Górna granica emisyjnej ceny akcji to 23 zł. Przydział papierów planowany jest na 2 listopada br.

eMAKLER, zintegrowany z rachunkiem bieżącym w mBanku, z którego pobierane są automatycznie środki na zakup papierów wartościowych, daje dostęp do Giełdy 24 godziny na dobę, bez opłat za otwarcie i prowadzenie. W przypadku sprzedaży papierów i zamiany należności na środki płynne, następuje natychmiastowe ich przekazanie na rachunek w mBanku. Obecnie z usługi korzysta blisko 140.000 Klientów. Udział eMAKLERA w obrotach akcjami na Giełdzie Papierów Wartościowych utrzymuje się od marca br. na poziomie ponad 2%.

Przypominamy, że prowizja maklerska w mBanku obowiązująca przy ofercie publicznej wynosi 0%.

Dodaj komentarz:

    mBank

    mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

    Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo