Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


Osiem na osiem – urodziny mBanku!

Z okazji ósmej rocznicy powstania mBank zaprasza Klientów na wyjątkowy, ośmiogodzinny czat oraz zachęca do udziału w specjalnym urodzinowym konkursie.

26 listopada br. mBank będzie obchodził ósme urodziny. Z tej okazji dla Klientów przygotowano wiele atrakcji. Już o godzinie 9.00 rozpocznie się czat z mBankowymi ekspertami.

Wirtualne spotkanie z Klientami zostało podzielone na osiem sekcji tematycznych:

 • 9.00 – 10.00  Wszystko zaczęło się od eKONTA. A młodym zaproponowaliśmy izzyKONTO – w tym bloku Klienci będą mogli zadawać pytania dotyczące rachunku osobistego w mBanku
 • 10.00-11.00 Nie mówię, że bez tego nie można żyć…, czyli o kartach kredytowych w ofercie mBanku
 • 11.00 – 12.00 Więcej możliwości – sekcja poświęcona kredytowi hipotecznemu, odnawialnemu, gotówkowemu i samochodowemu
 • 12.00 – 13.00 Systemowe hocki-klocki, czyli rozmowy o systemie transakcyjnym mBanku
 • 13.00 – 14. 00 „Już 200 tys. firm wybrało bezpłatny rachunek w mBanku – sprawdź dlaczego” – szef wydziału mBIZNES odpowie na pytania dotyczące konta firmowego w mBanku.
 • 14.00 – 15.00 I w co tu wejść? Kilka słów o inwestowanie poprzez mBank
 • 15.00 – 16.00 Spokojne dni i noce – ubezpieczenia w mBanku
 • 16.00 – 17.00 „Pan tu nie stał!” – tego nie usłyszysz w mSZOPIE :)

Dodatkowo na stronach mBanku w dniu urodzin na Klientów będzie czekać dobra zabawa i rywalizacja o mBankowe gadżety. W różnych miejscach serwisu www.mBank.pl będą pojawiać się pytania. Osoby, które jako pierwsze udzielą prawidłowych odpowiedzi, zdobędą upominki mBanku.

Dodaj komentarz:

  mBank

  mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

  Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo