Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


Nowe możliwości KREDYTU gotówkowego w mBanku

mBank rozszerza funkcjonalność KREDYTU gotówkowego.

Uzyskanie KREDYTU gotówkowego w mBanku jest proste i szybkie. Osoby, które nie są Klientami mBanku, mogą go uzyskać w Centrach Finansowych, mKioskach lub poprzez wniosek internetowy. Klienci mBanku, którzy podpisali już Ramową Umowę Kredytową, uzyskują KREDYT gotówkowy bez wychodzenia w domu, na podstawie wniosku składanego przez Internet. Dodatkowe środki znajdują się na eKONCIE Klienta nawet w ciągu kilkunastu minut od wysłania wniosku.

mBank rozszerza funkcjonalność KREDYTU gotówkowego. Od 20 maja br. Klienci mogą samodzielnie określać we wniosku dzień spłaty rat. W serwisie transakcyjnym pojawią się dodatkowe informacje dotyczące kredytu, obejmujące przede wszystkim termin spłaty i wysokość kolejnej raty oraz harmonogram spłat.

Klienci uzyskują możliwość dokonania częściowej lub całkowitej wcześniejszej spłaty kredytu, co powoduje automatyczną aktualizację harmonogramu spłat, dostępnego w serwisie transakcyjnym.

W ramach KREDYTU gotówkowego można uzyskać od 500 do 100 000 zł na dowolny cel. Czas kredytowania wynosi od 3 do 84 miesięcy. Spłaty można dokonywać w ratach równych lub malejących.

mBank to otwarta platforma finansowa dla nowoczesnych i wymagających Klientów, umożliwiająca swobodne zarządzanie środkami. mBank oferuje szeroki wachlarz ofert kredytowych, a wśród nich KREDYT gotówkowy, KREDYT odnawialny, KARTY kredytowe. Obecnie z usług mBanku korzysta ponad 2,1 mln Klientów.

Dodaj komentarz:

    mBank

    mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

    Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo