Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


Nowa emisja akcji spółki PKO BP SA w mBanku!

mBank w ramach usługi eMAKLER udostępnia zapisy na  akcje serii D spółki PKO BP SA w ramach wykonania praw poboru.

Od 7 października br. Klienci eMAKLERA mogą składać dyspozycje zapisów przez wniosek „Prawa poboru”. Wniosek będzie dostępny w serwisie transakcyjnym do 20 października br. do godziny 18.00. Dyspozycję można również złożyć przez mLinię. W momencie składania dyspozycji zapisu podstawowego należy być właścicielem odpowiedniej liczby praw poboru zaksięgowanych na rachunku inwestycyjnym w DI BRE, powiązanym z usługą maklerską mBanku.

Do złożenia dyspozycji zapisu dodatkowego za pośrednictwem eMaklera uprawnione są osoby, które na koniec dnia prawa poboru były właścicielami chociaż jednej akcji spółki zaksięgowanej na rachunku inwestycyjnym w DI BRE, powiązanym z usługą maklerską mBanku.

W momencie składania dyspozycji zapisu na eKONCIE należy zapewnić środki na pokrycie zapisu.

Nowa emisja akcji PKO BP SA w ramach prawa poboru obejmuje 250.000.000 Akcji serii D. 4 prawa poboru uprawniają do nabycia 1 akcji nowej emisji. Cena emisyjna akcji wynosi 20,50 zł. Planowany przydział akcji nastąpi 29 października br.

Udział eMAKLERA w obrotach akcjami na Giełdzie Papierów Wartościowych utrzymuje się od marca br. na poziomie ponad 2%.

Tagi: , .

Dodaj komentarz:

    mBank

    mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

    Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo