Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


mOkazja w mBank mobile

mBank mobile obniża cenę nowoczesnego telefonu Nokia 6220C w promocji mOkazja.

Nokia 6220C jest zaawansowanym sześciosystemowym telefonem, wspierającym szybką transmisję danych HSDPA. Posiada wbudowany odbiornik GPS z obsługą A-GPS oraz pełną nawigacją Nokia Maps. Dodatkowo ma wysokiej klasy aparat fotograficzny o rozdzielczości 5MPx z obiektywem Carl Zeiss i funkcją autofocus. Obsługuje również wszystkie rozwiązania multimedialne. Telefon dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych Classic – Black Cyan oraz Classic-Plum.

W zestawie z telefonem znajduje się także starter sieci mBank mobile z 10 PLN na koncie. Cena telefonu wraz z kartą SIM wynosi 1149 PLN. Zestawy dostępne są również w ofercie kredytowej już od 61 PLN/miesięcznie.

Wszystkie oferowane przez mBank mobile telefony są fabrycznie nowe, posiadają polskie menu oraz nie mają blokady simlock. Każdy telefon objęty jest polską 24 miesięczną gwarancją. Zakupiony zestaw dostarczany jest przesyłką kurierską gratis.

Oferta ważna jest od  7 do 13 października br. lub do wyczerpania zapasów.

Tagi: .

Dodaj komentarz:

    mBank

    mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

    Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo