Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


mKlienci płacą kartami mBanku jeszcze częściej i wygrywają w loterii Visy!

mKlienci w letniej loterii VISA zgłosili najwięcej transakcji. Dwie spośród trzech nagród głównych trafiły do Klientów mBanku, a inne upominki zdobyło aż 200 mKlientów.

Podobnie jak w jesiennej loterii, aktywność Klientów mBanku przełożyła się na liczbę transakcji zarejestrowanych w promocji „Wakacyjne nagrody z kartą VISA”. Zarejestrowali oni ponad 23,5% (wzrost o 2,5 p. p. w stosunku do loterii jesiennej) wszystkich transakcji. W tej edycji nagrody zdobyło ponad 200  Klientów mBanku i aż dwie z trzech nagród głównych, którymi są karty przedpłacone o wartości 50 tys. zł. Dzięki aktywności Klientów mBank po raz drugi z rzędu znalazł się na I miejscu, pod względem liczby transakcji zarejestrowanych w loterii Visa.

Znaczący udział Klientów mBanku w loterii wynika z faktu, że chętnie używają kart płatniczych. Wykorzystują je do płatności bezgotówkowych – zarówno w punktach naziemnych jak i w Internecie. Te transakcje stanowią aż 62% operacji dokonywanych kartami mBanku i ich udział rośnie. - mówi Jacek Iljin, Dyrektor Biura Sprzedaży Produktów Podstawowych w mBanku. – Przy najnowszej edycji loterii Visy postanowiliśmy dodatkowo docenić naszych Klientów. Zorganizowaliśmy równoległy konkurs pod nazwą mVisionerzy, w ramach którego wynagrodziliśmy osoby, najczęściej płacące kartami mBanku. Do udziału w konkursie zgłosiło się ponad 37 tys. naszych Klientów.

Klienci mBanku utrzymują się w czołówce użytkowników kart płatniczych w Polsce. Obecnie w ich rękach znajduje się ponad 1,7 mln kart mBanku.

Akcja „Wakacyjne nagrody z kartą VISA” trwała od 1 kwietnia do 30 czerwca 2009 r. Udział w niej mógł wziąć każdy posiadacz karty mBanku – wystarczyło dokonać przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej na terenie kraju oraz dokonać rejestracji operacji. Klienci rejestrowali swoje transakcje na stronie internetowej Visa, wysłali wiadomości SMS lub informacje przez Gadu-Gadu. Zgłoszenia przyjmowano także w postaci kuponów przesyłanych pocztą, których wzór był dostępny na stronie www.visa.pl. Na uczestników zabawy czekały atrakcyjne nagrody – 3 karty przedpłacone o wartości 50 000 zł każda, aparaty Kodak, telefony Samsung, iPody oraz torby sportowe Visa.

Równolegle z loterią trwał konkurs mBanku mVisionerzy, w którym na laureatów czekało 555 atrakcyjnych nagród, w tym na zdobywców trzech pierwszych miejsc egzotyczne wycieczki.

Dodaj komentarz:

    mBank

    mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

    Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo