Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


mFestiwalowi artyści nagrodzeni

Właśnie zakończyła się druga edycja mFestiwalu, w którym Klienci mBanku projektowali reklamy promujące ich bank. Nagrody przyznano w trzech kategoriach: mFilm, mAnimacja, mBillboard.

Uczestnicy konkursu przez osiem tygodni zgłaszali na stronie www.mFestiwal.pl swoje propozycje reklam dla mBanku oraz zabiegali o głosy Internautów i Jury, walcząc o atrakcyjne nagrody pieniężne i możliwość pokazania swojego dzieła szerokiej publiczności.

W tym roku, z uwagi na zwiększone zainteresowanie artystów tą kategorią – nagrodę można było zdobyć także tworząc animację na temat Banku.

Nagrodzeni:

  • mFILM – Wiolka za reklamę pt. „Tancerz”;
  • mANIMACJA – Maria za animację pt. „Konkurencja nie ma szans”;
  • mBILLBOARD – Facetious za projekt „Wybierz dobrze”.

Autorka zwycięskiego filmu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 20 000 złotych, natomiast twórcy zwycięskiej animacji i billboardu otrzymają 10 000 złotych. Ponadto zwycięski film i animacja z tegorocznej edycji zostaną w styczniu 2010 r. wyemitowane na antenie stacji TVN, a zwycięski projekt billboardu pojawi się w mieście, które wskaże zwycięzca tej kategorii.

Trwający dwa miesiące mFestiwal jest jedną z niewielu inicjatyw z gatunku „user-generated content” realizowanych na taką skalę w Polsce. Konkurs pozwala amatorom na wykazanie się kreatywnością w różnych kategoriach, a zwycięzcy poza nagrodami pieniężnymi mają także unikalną okazję pokazać swoją twórczość w tradycyjnych mediach – mówi Piotr Jakubowski, szef Wydziału Reklamy i Zarządzania Marką w mBanku.

W tym roku mFestiwal ponownie przyciągnął olbrzymią publiczność – serwis www.mFestiwal.pl w ciągu dwóch miesięcy odwiedziło ponad 110 tysięcy użytkowników, którzy wygenerowali 1,5 miliona odsłon. Wokół mFestiwalu powstała aktywna społeczność, w której burzliwe emocje i rywalizacja zaowocowały ponad 6 tysiącami komentarzy pod zgłoszonymi reklamami oraz na forum mFestiwalu.

Ogółem do konkursu zgłoszono 650 prac (104 filmy, 89 animacji oraz 457 billboardów), z czego wstępną selekcję przeszło 378 prac – zostały one poddane pod głosowanie Internautów.

Tagi: .

Dodaj komentarz:

Może zainteresują Cię również artykuły:

    mBank

    mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

    Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo