Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


mBIZNES plus w mBanku

mBank wprowadza do swojej oferty rachunek oszczędnościowy dla przedsiębiorców mBIZNES plus.

Korzystanie z oferty dla mikroprzedsiębiorstw w mBanku staje się jeszcze bardziej wygodne. Od 16 lutego br. Klienci mogą otwierać bezpłatne rachunki oszczędnościowe mBIZNES plus, których oprocentowanie wynosi 4,25%, niezależnie od zdeponowanej kwoty. Dzięki temu Klienci zyskują bardzo atrakcyjną i elastyczną formę oszczędzania oraz zarządzania finansami.

Nowy rachunek mBIZNES plus to uzupełnienie oferty depozytowej dla firm w mBanku. Jest on świetną alternatywą dla lokat terminowych – przy podobnym oprocentowaniu Klient nie blokuje środków, ma je do dyspozycji 24h na dobę, przez cały rok. Przedsiębiorcy mogą lokować wolne środki na rachunku mBIZNES plus – wpłacając ile i kiedy chcą, a w razie potrzeby mogą przelewać w czasie rzeczywistym środki na rachunek mBIZNES konto bez utraty odsetek - mówi Marek Piotrowski, odpowiedzialny za produkty mBIZNES. Korzystanie z rachunków w mBanku zapewnia stały dostęp do oszczędności przez internet i telefon, konkurencyjne oprocentowanie i brak większości opłat. Już wkrótce w ofercie mBanku pojawią się kolejne produkty dla mikrofirm.

Otwarcie i prowadzenie rachunku mBIZNES plus jest całkowicie bezpłatne. Klienci mogą wypłacać całości lub części zgromadzonych środków w każdym momencie, bez utraty odsetek. Posiadacz rachunku mBIZNES plus ma możliwość wykonania raz w miesiącu darmowego przelewu środków, opłata za kolejne przelewy wynosi 5 PLN (zlecenie każdego przelewu, możliwe jest do wykonania samodzielnie w systemie transakcyjnym). Dzięki możliwości posiadania 3 rachunków Klient jeszcze lepiej zarządza oszczędnościami swojej firmy.

Potwierdzeniem atrakcyjności oferty mBIZNES jest utrzymująca się dynamika wzrostu liczby korzystających z niej Klientów. Z rachunku rozliczeniowego mBIZNES konto w mBanku korzysta już ponad 240 000 mikroprzedsiębiorstw.

mBank w swojej ofercie dla mikrofirm posiada także:

 • rachunek rozliczeniowy mBIZNES konto,
 • rachunek oszczędnościowy mBIZNES max,
 • karta debetowa Visa Business Electron wydawana bezpłatnie do mBIZNES konta (opłata miesięczna: 3,5 PLN),
 • karta obciążeniowa Visa Business, nawet do 20 tys. limitu bez żadnych dokumentów i opłaty z wydanie karty,
 • limit kredytowy przyznawany bez prowizji,
 • kredyt hipoteczny nawet do 4 mln zł na 20 lat.

Dodatkowo mBank stworzył serwis mikroFirmy.pl dla mikroprzedsiębiorstw poszukujących wiarygodnej firmy. Zasadniczą jego częścią jest katalog branż, w którym znajdują się wizytówki firm zarejestrowanych w serwisie, wraz ze szczegółowymi danymi firmowymi. Dzięki zastosowaniu unikalnego rozwiązania użytkownicy mają pewność, że przeglądane wizytówki zarejestrowanych firm zawierają prawdziwe dane, potwierdzone przez mBank.

Dodaj komentarz:

  mBank

  mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

  Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo