Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


mBank pomaga na drodze

Dzięki darmowej  karcie mDirect AUTOPOMOC Klienci mBanku mogą przetestować pakiet assistance. Z nim żadna sytuacja na drodze nie będzie już straszna.

Zmotoryzowani Klienci mBanku otrzymali niezwykły prezent od Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych. Przez miesiąc będą mogli wypróbować specjalny pakiet mDirect AUTOPOMOC, dostępny dzięki bezpłatnej karcie AUTOPOMOC.

W ramach pakietu ochronnego oferowanego wraz z AUTOKARTĄ mBanku można liczyć na pomoc w przypadku:

 • awarii pojazdu,
 • wypadku na drodze,
 • awarii ogumienia,
 • użycia nieprawidłowego paliwa,
 • zatrzaśnięcia kluczyków w pojeździe.

W ramach pakietu można także otrzymać pomoc w bardziej nietypowych wypadkach, szczególnie gdy występuje potrzeba holowania pojazdu lub jego naprawy albo dowozu paliwa w sytuacji jego braku. Można także skorzystać z całodobowej infolinii, gdzie Kierowca uzyska informacje o warunkach pogodowych, sugerowanych połączeniach i objazdach, lokalizacjach stacji benzynowych i warsztatów, połączeniach lotniczych i promowych, etc.

Nowością jest usługa concierge, dzięki której można zamówić stolik w restauracji, bilety na wybrany koncert, spektakl lub mecz albo wynająć samochód  zorganizować dostawę zakupów, pomoc domową, podróż lub czas wolny.

Wszystkie usługi pakietu dostępne będą przez miesiąc dla tych Klientów mBanku, którzy zechcą je bezpłatnie wypróbować. Aby otrzymać AUTOKARTĘ wystarczy udać się do najbliższego mKiosku, Centrum Finansowego lub Punktu Obsługi Klienta. Otrzymaną Kartę należy aktywować za pośrednictwem mLinii najpóźniej do 30 stycznia 2010 r.  Ochrona trwa 30 dni.

Dodaj komentarz:

  mBank

  mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

  Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo