Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


mBank otwarty dla Klientów

mBank zaprasza na spotkanie Klientów posiadających kredyty hipoteczne w tzw. starym portfelu.

Klienci mBanku posiadający kredyty hipoteczne we frankach szwajcarskich, których oprocentowanie zależne jest od decyzji banku, dyskutują za pośrednictwem internetu na temat wysokości oprocentowania tego kredytu. mBank zaproponował wszystkim Klientom, posiadającym kredyty hipoteczne denominowane we franku szwajcarskim w „starym portfelu”, przejście na oprocentowanie wyliczane na podstawie stałej marży oraz stawki referencyjnej LIBOR. Przejście na nowe warunki, w obecnej sytuacji rynkowej, oznacza dla Klientów realną obniżkę oprocentowania.

mBank aktywnie włącza się w rozmowy z Klientami, wyjaśniając zasady funkcjonowania kredytu hipotecznego oraz przyczyny, dla których obecnie może zaproponować Klientom przejście na nowe zasady. Na blogu mBanku opublikowano artykuły poświęcone temu tematowi, eksperci odpowiadają na pytania na forum. Dodatkowo został zorganizowany specjalny czat.

Kontynuując dialog, 14 lutego br. mBank zaprasza do swojej siedziby Klientów, posiadających kredyty hipoteczne w „starym portfelu”. Spotkanie ma na celu wysłuchanie opinii Klientów, a także przedstawienie stanowiska banku. Zaproszenie zostało opublikowane na blogu mBanku.

Na spotkaniu obecny będzie Paweł Kucharski, Dyrektor mBanku oraz zespół odpowiedzialny za kredyty hipoteczne. Zaproszeni zostali także mRadni.

Spotkania poza Siecią wpisują się w strategię otwartej komunikacji mBanku. Do tej pory przedstawiciele mBanku spotykali się z Klientami, aby dyskutować o ofercie. Dzięki takim spotkaniom narodziła się mRada, czyli grupa mKlientów, która doradza i jako pierwsza testuje nowe produkty. To właśnie mBank jako pierwszy skoncentrował się na budowie partnerskich relacji z Klientami.

Dodaj komentarz:

    mBank

    mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

    Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo