Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


mBank mobile ułatwia przenoszenie numeru

Klienci, którzy chcą przenieść numer telefonu komórkowego do operatora mBank mobile, nie muszą wychodzić z domu. W tym celu nie trzeba nawet dzwonić do konsultantów. Wystarczy złożyć wniosek w internecie.

Przenoszenie numerów pomiędzy operatorami staje się w Polsce coraz popularniejsze. mBank mobile przewidział to i jeszcze we wrześniu 2008 r. jako pierwszy operator na polskim rynku komórkowym wprowadził ułatwienia w procesie, wykluczające konieczność wizyty w oddziale. Obecnie Klienci zainteresowani przeniesieniem numeru do mBank mobile mogą złożyć wniosek zarówno za pośrednictwem internetu, jak i telefonu.

W internecie wystarczy wypełnić forumlarz na stronie www.mBankmobile.pl. Po weryfikacji danych, w miejscu wskazanym przez Klienta pojawia się kurier z dokumentami do podpisu. Dalej proces przeniesienia odbywa się standardowo – operatorzy przekazują sobie niezbędne informacje w sprawie Użytkownika. Przeniesienie numeru można zainicjować także telefonicznie – podczas rozmowy z konsultantem mLinii pod numerem: 0 801 300 800. W każdym przypadku – dla bezpieczeństwa i w celu potwierdzenia dyspozycji Klienta – na przenoszony numer przesyłany jest SMS autoryzacyjny z mBank mobile.

Warto rozważyć przeniesienie numeru do mBank mobile – użytkownicy sieci mogą korzystać z atrakcyjnych promocji. Dodatkowo, istnieje możliwość aktywowania bezpłatnych miesięcznych pakietów na połączenia z internetem.

Dodaj komentarz:

    mBank

    mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

    Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo