Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


mBank Maraton Team triumfuje w stolicy!

Paweł Ochal – zawodnik mBank Maraton Teamu – zwyciężył w 26. Biegu Chomiczówki.

W rozgrywającym się 18 stycznia br. warszawskim Biegu Chomiczówki Paweł Ochal dobiegł do mety jako pierwszy. Na dystansie 15 km utytułowany maratończyk osiągnął czas 00:47:47.

W imprezie wzięło udział ponad 1000 biegaczy. Tegorocznemu wydarzeniu towarzyszyła zbiórka publiczna na rzecz Stowarzyszenia “Przyjacielska Dłoń”, które prowadzi świetlicę środowiskową dla dzieci niepełnosprawnych. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu sportowo – rehabilitacyjnego.

mBank Maraton Team powstał z myślą o wspieraniu zdolnych polskich biegaczy, a także propagowaniu sportu i zdrowego stylu życia oraz upowszechnianiu biegania jako najprostszej formy aktywności. W skład mBank Maraton Teamu wchodzi elita polskiego świata sportu – wielokrotni medaliści na Mistrzostwach Polski na dystansie maratonu i półmaratonu oraz zdobywcy wysokich lokat podczas maratonów europejskich:

 • Monika Drybulska
 • Edyta Lewandowska
 • Justyna Bąk
 • Henryk Szost
 • Arkadiusz Sowa
 • Paweł Ochal

Umowy z zawodnikami obejmują sezon 2008-2009.  Opiekunem mBank Maraton Teamu jest Artur Osman – uznany polski maratończyk, zwycięzca 4. edycji mBank Łódź Maratonu. Szczegółowe informacje na temat zespołu są dostępne na stronie: http://www.maraton.com.pl/.

Dodaj komentarz:

  mBank

  mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

  Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo