Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


mBank ma dziewięć lat!

Mija dziewiąty rok działalności mBanku – pierwszej w Polsce internetowej instytucji, „otwartej dla otwartych”. W tym czasie udało się nie tylko zdobyć zaufanie ponad 2,2 mln Klientów, ale również zaoferować gamę innowacyjnych produktów finansowych w najlepszych cenach. Jednym z największych sukcesów jest zbudowanie mSpołeczności, skupiającej zaangażowanych w życie mBanku Klientów. Codziennie doradzają oni i inspirują bank do działania, m.in. na forum banku oraz w ramach mRady.

Ważnym krokiem w działalności mBanku było uruchomienie oddziałów zagranicznych w Czechach i na Słowacji. Ich Klienci świętują obecnie 2-urodziny swoich banków.

Z okazji swoich dziewiątych urodzin mBank przygotował specjalne oferty promocyjne dla Klientów. Na kierowców czeka 9-proc. zniżka na OC i AC w Supermarkecie Ubezpieczeń Samochodowych, a w mBank mobile specjalna stawka: 19 groszy za minutę połączenia dla wszystkich nowych Klientów. Z kolei Klienci, którzy zdecydują się przenieść swój kredyt do mBanku, będą mogli skorzystać z kredytu odnawialnego z promocyjnym oprocentowaniem 9,99 proc. przez pierwsze trzy miesiące. Dla wszystkich ogarniętych gorączką przedświątecznych zakupów rozkwitły także mRabatki – dzięki temu płacąc kartą mBanku można zaoszczędzić nawet 30 proc. w sklepach: Wólczanka, Vistula, Deni Cler, W.Kruk, Yves Rocher i Top Secret.

To nie koniec urodzinowych promocji w mBanku. Klienci mogą wziąć także udział w jednym z dziewięciu specjalnie przygotowanych konkursów. Każdego dnia, począwszy od 26 listopada br., na stronie konkursowej będą pojawiać się pytania związane z bankiem. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Z okazji urodzin prowadzone są także działania w ramach wolontariatu pracowniczego – ekipa mBanku zaangażowała się w zbiórkę dla Domu Małego Dziecka w Łodzi.

Pojawienie się mBanku na rynku zmieniło bankową rzeczywistość w Polsce. Pokazaliśmy, że można stworzyć przyjazny i otwarty bank dla milionów Klientów, utrzymując przy tym pozycję lidera bankowości internetowej - powiedział Paweł Kucharski, dyrektor BRE Banku SA ds. mBanku. Konsekwentnie realizujemy przyjętą na początku filozofię mBanku, która oznacza wygodę i maksimum korzyści. Oferujemy Klientom wygodny dostęp do wielu produktów, nie tylko finansowych, w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Z tej zasady nie zamierzamy rezygnować - dodał Kucharski.

Dodaj komentarz:

    mBank

    mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

    Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo