Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


mBank i Skarbiec zachęcają do gry

mBank wraz ze Skarbcem TFI S.A. zapraszają do udziału w wirtualnej grze inwestycyjnej oraz w konkursie edukacyjnym. Na zwycięzcę czeka Fiat Bravo.

Zadaniem graczy jest utworzenie z funduszy dostępnych w systemie Wirtualnego Portfela Inwestycyjnego (WPI). Każdy Uczestnik posiada na starcie wirtualne środki w wysokości 100 000 PLN. Osoba, która stworzy najbardziej zyskowny portfel funduszy inwestycyjnych, zdobywa tytuł mistrza oraz główną nagrodę.

Aby wziąć udział w grze, należy zarejestrować się na stronie konkursu w dniach 10-17 października br. Konkurs przeznaczony jest dla posiadaczy rachunku osobistego eKONTO oraz bezpłatnej usługi Supermarket Funduszy Inwestycyjnych (SFI) w mBanku.

Do 19 października br. należy utworzyć pierwszy skład wirtualnego portfela. Po zalogowaniu  do sytemu za pomocą adresu e-mail i hasła, gracze ustalają wyjściowy skład WPI poprzez określenie procentowych udziałów wartości jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych. Udziały muszą sumować się do 100%. Uczestnicy zabawy będą mieli prawo do składania zleceń konwersji jednostek uczestnictwa funduszy poprzez system raz w tygodniu. Jedno zlecenie konwersji może dotyczyć wyłącznie jednego funduszu, wchodzącego w skład WPI. Zlecenia konwersji będzie można składać w każdy dzień tygodnia w godzinach 8:00 – 23:00. Gra rozpoczyna się 20 października i potrwa do 12 grudnia br.

Nagrodą główną w grze jest samochód osobowy FIAT Bravo 1.9 Multijet 120 KM Dynamic. Za zajęcie miejsc od 2 do 10 włącznie uczestnicy konkursu otrzymują laptop DELL. Półroczną prenumeratę miesięcznika FORBES otrzyma kolejne 350 osób, którym uda się stworzyć najlepszy portfel. Następnych 100 osób otrzyma kubek mBanku.

W ramach gry inwestycyjnej został zorganizowany także konkurs edukacyjny, dotyczący wiedzy z zakresu funduszy inwestycyjnych zarządzanych przez SKARBIEC TFI S.A., rynków finansowych oraz teorii inwestowania. W konkursie mogą brać udział tylko osoby zarejestrowane w Lidze Skarbca.

Raz w tygodniu gracze będą otrzymywać testy jednokrotnego wyboru. Za udzielenie prawidłowej odpowiedzi uczestnik będzie uzyskiwać 1 punkt. Dodatkowe punkty będą mogły zdobyć osoby posiadające w swoim portfelu w Supermarkecie Funduszy Inwestycyjnych (SFI) w mBanku jednostki uczestnictwa funduszy lub subfunduszy, zarządzanych przez SKARBIEC TFI.

Na laureatów konkursu edukacyjnego czekają:

  • Laptopy XPS M1530, za zajęcie miejsc od 1 do 5 włącznie,
  • jednostki uczestnictwa funduszy zarządzanych przez SKARBIEC TFI S.A. o wartości jednostkowej brutto 1000 zł, za zajęcie miejsc od 6 do 15 włącznie,
  • kamera internetowa, za zajęcie miejsc od 16 do 65 włącznie.

Dodaj komentarz:

    mBank

    mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

    Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo