Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


mBank gwarantuje najniższe ceny OC i AC

Wystartowała nowa promocja dla Klientów Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych mBanku. Do końca roku będzie obowiązywać Gwarancja Najniższej Ceny na OC i AC

Gwarancja Najniższej Ceny to promocja ceniona przez Klientów mBanku, regularnie organizowana od 2007 r.. Dzięki niej każdy Kierowca, który zakupi polisę w Supermarkecie Ubezpieczeń Samochodowych, może być pewien, że dokonał właściwego wyboru i wykupił najtańsze ubezpieczenie. Dlaczego? Ponieważ mBank zwróci Klientowi różnicę w cenie polisy, jeśli ten znajdzie tańszą ofertę u innego ubezpieczyciela.

Jak to działa w praktyce? Kierowca kupuje OC lub pakiet OC i AC w Supermarkecie Ubezpieczeń Samochodowych w mBanku. Jeśli w ciągu 14 kolejnych dni otrzyma lepszą ofertę, powinien przedstawić kalkulację składki potwierdzoną przez innego ubezpieczyciela. Wtedy bank zwróci różnicę w cenie. Dla opłacających składkę ratalnie dokonywane jest także przeliczenie wysokości nowych rat. Co ważne, nie trzeba kupować drugiej polisy – wystarczy potwierdzona przez konkurencyjnego ubezpieczyciela kalkulacja (przy identycznych założeniach polisy).

Supermarket Ubezpieczeń Samochodowych mBanku proponuje Klientom atrakcyjne ubezpieczenia komunikacyjne w Polsce. Za jego pośrednictwem „mBankowi” Kierowcy mogą kupić nie tylko ubezpieczenie OC (od odpowiedzialności cywilnej), ale też AC (autocasco, chroniące pojazd przed przykrymi zdarzeniami losowymi) oraz NNW (od następstw nieszczęśliwych wypadków, obejmujące ochroną Kierowcę i pasażerów pojazdu). Bardziej zapobiegliwi mogą także zdecydować się na wykupienie dodatkowych pakietów, takich jak assistance, w ramach którego można liczyć m.in. na wysłanie pomocy drogowej w razie wypadku lub awarii pojazdu, holowanie auta albo zorganizowanie części zamiennych. Życie ułatwią Kierowcom także inne, dostępne w Supermarkecie Ubezpieczeń Samochodowych, rozwiązania:

 • ochrona prawna (obejmuje zorganizowanie i pokrycie kosztów pomocy prawnej),
 • zorganizowanie samochodu zastępczego (w ramach natychmiastowej pomocy assistance),
 • ubezpieczenie życia,
 • ubezpieczenie od trwałej niezdolności do pracy zarobkowej,
 • świadczenie szpitalne

Mocne wrażenia Kierowcom zapewnia także spot reklamowy, promujący najlepsze oferty OC i AC w mBanku. Można go obejrzeć pod adresem: http://www.youtube.com/watch?v=mT6wO9CFpfw, a od poniedziałku także w głównych stacjach telewizyjnych. Kreację do kampanii przygotowała agencja Czteryczwarte, a media zaplanował i zakupił dom mediowy MPG.

Tagi: .

Dodaj komentarz:

  mBank

  mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

  Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo