Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


Majowe zakupy z kredytem mBanku

W okresie majowych zakupów i wzmożonych przedwakacyjnych potrzeb Klientów, mBank proponuje KREDYT gotówkowy.

W mBanku Klienci mogą uzyskać KREDYT gotówkowy w wysokości od 500 do 100 000 zł na okres od 3 do 84 miesięcy, bez zbędnych formalności. Oprocentowanie kredytu wynosi od 12,80%.

Środki pozyskane w ramach kredytu są udostępniane na rachunku, z którego Klienci mogą wykonać przelew lub zrobić zakupy przez Internet, np. w mSzopie, który przygotował specjalnę ofertę dla Klientów mBanku. Za pomocą karty płatniczej, wydawanej do kredytu, mogą również pobrać gotówkę z bankomatu lub zapłacić za zakupy,

KREDYT gotówkowy zapewnia szybkie pozyskanie środków na indywidualne potrzeby lub spłatę innych kredytów, przy minimum formalności. Wstępna decyzja kredytowa podejmowana jest nawet w 15 minut. – mówi Darin Asiedu, menadżer KREDYTU gotówkowego w mBanku. – Kredyt można uzyskać w mKioskach i Centrach Finansowych mBanku oraz za pośrednictwem strony internetowej www.mBank.pl.

Przypominamy, że w mBanku po podpisaniu Ramowej Umowy Kredytowej Klienci mają możliwość uruchomienia kredytu na podstawie wniosku elektronicznego, bez wychodzenia z domu i dodatkowych formalności. Wystarczy, że Klient raz w obecności Kuriera lub przedstawiciela mBanku, podpisze taką umowę. Na jej podstawie można łatwo i szybko zawierać Umowy kredytu przez internet, w systemie transakcyjnym mBanku z wykorzystaniem hasłem smsowych lub jednorazowych.

mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm. mBanku zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

Dodaj komentarz:

    mBank

    mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

    Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo