Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


LW Bogdanka SA w eMaklerze

eMAKLER udostępnia zapisy na ofertę publiczną spółki akcyjnej Lubelski Węgiel Bogdanka SA.

Podstawowy obszar działalności Emitenta obejmuje działalność górniczą w zakresie gospodarczego wydobywania węgla kamiennego, wzbogacania wydobywanego węgla surowego, sprzedaży węgla i rekultywacji terenów górniczych.

Zapisy w Transzy Inwestorów Indywidualnych na ofertę w eMAKLERZE trwają od 1 do 5 czerwca br.
Minimalny zapis obejmuje 10 akcji, maksymalny 120 000. Przedział cenowy zostanie podany przez spółkę do dnia 29 maja br. Przydział akcji planowany jest na 19 czerwca br.

Przypominamy, że prowizja maklerska w mBanku obowiązująca przy ofercie publicznej wynosi 0%.

Obecnie za pośrednictwem mBanku akcje, obligacje oraz papiery wartościowe kupuje 126 tys. Klientów. eMAKLER, zintegrowany z rachunkiem bieżącym w mBanku, z którego pobierane są automatycznie środki na zakup papierów wartościowych, daje ciągły dostęp do Giełdy, bez opłat za otwarcie i prowadzenie. W przypadku sprzedaży papierów i zamiany należności na środki płynne, następuje natychmiastowe ich przekazanie na rachunek Klienta.

Dodaj komentarz:

    mBank

    mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

    Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo