Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


Lokata Triumf Złotego II w mBanku

mBank wprowadza kolejną subskrypcję lokaty strukturyzowanej, opartej na kursie euro do polskiego złotego. Lokata Triumf Złotego II jest kontynuacją produktu wprowadzonego w grudniu br.

Analiza rynkowa kursu złotego względem euro zachęciła mBank do zaoferowania kolejnej subskrypcji produktu strukturyzowanego, opartego o parę obu walut. Subskrypcja trwa od 16 do 22 grudnia 2009 r.

Aktywem bazowym lokaty jest kurs polskiego złotego do euro (EUR/PLN) obserwowany na fixingu ogłaszanym przez Narodowy Bank Polski każdego dnia roboczego ok. godziny 11:00.

Zysk zostanie osiągnięty, jeśli polska waluta zacznie się umacniać względem euro.

Pozytywne przesłanki rynkowe, które sugerują dalsze umacnianie się złotego zostały potwierdzone dużym zainteresowaniem ze strony naszych Klientów przy okazji zakończonej już subskrypcji na lokatę Triumf Złotego, także opartej o ten warunek inwestycyjny - mówi Monika Chwiedziewicz, Menedżer Produktów Inwestycyjnych w mBanku.

Według danych rynkowych z dnia 15 grudnia 2009 wartość współczynnika partycypacji wyniosłaby 100%. Ostateczna wysokość partycypacji zostanie ustalona w dniu rozpoczęcia lokaty, tj. 23 grudnia 2009 r. i będzie nie niższa niż 90%.

Oferta jest przeznaczona dla każdego Klienta – minimalna kwota wpłaty wynosi 1000 złotych. Lokata gwarantuje bezpieczeństwo zainwestowanego kapitału w 100%, daje ponadto możliwość udziału w zyskach.

Dodaj komentarz:

    mBank

    mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

    Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo