Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


Lato z kartą mBanku

mBank rozpoczyna wakacyjny konkurs dla Klientów płacących kartami.

8 lipca Br. mBank rozpoczął konkurs “Lato z kartą”, w ramach którego nagradza Klientów najczęściej płacących jego kartami. mBank docenia osoby najbardziej aktywne. O przyznaniu nagród będzie decydowała przede wszystkim liczba transakcji.

Zakończony właśnie konkurs mVisionerzy, który spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem, zainspirował nas, by rozpocząć kolejną tego typu akcję. Wakacje sprzyjają wydatkom kartowym. Nasi Klienci używają kart bardzo często – zależy nam na tym, by promować i doceniać ich aktywność – mówi Mateusz Karewicz, z zespołu Marketingu, odpowiedzialny za konkurs „Lato z kartą”.

Warunkiem udziału w konkursie jest rejestracja poprzez SMS. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich Klientów indywidualnych mBanku, którzy posiadają kartę mBanku z logo Visa. Na Uczestników czeka 230 nagród. Nagrody główne to 10 netbooków Asus Eee PC 1002HA.

Konkurs trwa od 8 lipca do 31 sierpnia 2009 r. Szczegółowe warunki konkursu “Lata z kartą” i regulamin są dostępne na stronach mBanku.

Tagi: .

Dodaj komentarz:

    mBank

    mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

    Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo