Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


Łap gotówkę bez prowizji!

mBank zaprasza swoich Klientów do skorzystania z najnowszej promocji KREDYTU gotówkowego.

Zbliżająca się jesień jest dla wielu osób czasem wzmożonych wydatków, związanych na przykład z przygotowaniem wyprawek szkolnych dla dzieci. By pomóc Klientom zaspokoić potrzeby i zrealizować najbliższe plany, mBank proponuje KREDYT gotówkowy bez prowizji za przyznanie w ramach promocji „Łap gotówkę bez prowizji”.

Promocja jest adresowana do Klientów mBanku, którzy od pół roku regularnie zasilają jeden ze swoich rachunków w mBanku lub od 6 miesięcy korzystają prawidłowo z oferty kredytowej mBanku (karty kredytowej, kredytu odnawialnego, gotówkowego, samochodowego lub hipotecznego).

By skorzystać z promocji, wystarczy w czasie jej obowiązywania złożyć wniosek o kredyt do 10 000 zł i po uzyskaniu jego akceptacji podpisać umowę nie później niż 30 dni od daty złożenia wniosku. Promocja „Łap gotówkę bez prowizji” trwa od 25 sierpnia do 8 września br. Jej regulamin jest dostępny w serwisie mBanku.

Dodaj komentarz:

    mBank

    mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

    Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo