Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


Kredyt samochodowy mBanku we frankach szwajcarskich

Koniec roku zachęca dilerów samochodowych do wyprzedaży aut z rocznika 2009. Dla wszystkich Klientów chcących kupić wymarzony samochód w jeszcze bardziej wymarzonej cenie, mBank przygotował specjalną ofertę kredytu w walucie. Frank szwajcarski powraca do salonów samochodowych!

Kredyt samochodowy w mBanku stał się jeszcze bardziej dostępny. Do oferty powraca konkurencyjna propozycja kredytu we frankach szwajcarskich. Dzięki niej będzie można sfinansować zakup zarówno nowego, jak i używanego samochodu osobowego lub ciężarowego (do 3,5 tony) w kraju lub zagranicą, a także dokonać refinansowania kredytu zaciągniętego w innym banku. Dla Kredytobiorców przygotowano specjalną, uproszczoną procedurę udzielenia kredytu.

Wprowadzenie kredytu we frankach jest odpowiedzią na potrzeby Klientów. Pojawiające się pod koniec roku promocje w salonach samochodowych sprawiają, że wzrasta zainteresowanie różnymi formami sfinansowania zakupu pojazdu. Dlatego zdecydowaliśmy się zaoferować kredytowanie w walucie – wyjaśnia Joanna Sędzikowska, ekspert ds. kredytów samochodowych mBanku.

Cechy kredytu samochodowego w mBanku:

 • oprocentowanie od 6,5 proc.;
 • brak opłat za złożenie i rozpatrzenie wniosku;
 • prowizja w wysokości 3- 5 proc., a dla kredytów refinansowanych 0 proc.;
 • szybka decyzja kredytowa – w 15 minut;
 • kwota do 100 000 zł bez wkładu własnego- możliwość uzyskania kredytu na uproszczonych zasadach;
 • okres kredytowania do 120 miesięcy;
 • 5 proc. zniżki na ubezpieczenie kredytowanego samochodu w ramach Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych Direct w mBanku;
 • możliwość wcześniejszej spłaty (w części lub całości) kredytu bez prowizji;
 • możliwość rozpoczęcia spłaty rat kapitałowych nawet 6 miesięcy po uruchomieniu kredytu.

Dodaj komentarz:

  mBank

  mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

  Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo