Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


Kredyt mEmisja na akcje PGE SA w mBanku

Klienci, korzystający z usługi eMakler, mogą nabywać akcje Polskiej Grupy Energetycznej SA w ramach nowej oferty kredytu mEmisja.

mEmisja to kredyt na zakup akcji na rynku pierwotnym. mBank oferuje go Klientom korzystającym z usługi eMakler w związku z ofertą publiczną PGE SA.

Kwota kredytu na zakup akcji PGE SA wynosi minimum 10.000 zł, maksymalnie na ten cel można uzyskać 3.780.000 zł. Oprocentowanie kredytu ustalono na poziomie 5,53 proc. w skali roku. Odsetki naliczane będą od dnia 26 października br. Termin ostatecznej spłaty kredytu mEmisja upływa15 grudnia br. Maksymalny stosunek kwoty kredytu po podwyższeniu do środków własnych Klienta wynosi 10:1.

Prowizja za podwyższenie kwoty uzależniona jest od wysokości kredytu i wynosi:

  • od 10.000 do 99.999 zł – 0,35 proc.
  • od 100.000 do 499.999 – 0,3 proc.
  • od 500.000 – 0,25 proc.

Umowę kredytową można podpisać w wybranych Centrach Finansowych mBanku, obsługujących umowy o kredyt mEmisja (konieczne jest wcześniejsze umówienie wizyty).

Tagi: , .

Dodaj komentarz:

    mBank

    mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

    Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo