Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


KartoMania nowy konkurs mBanku

mBankowe karty przestały być jedynie środkiem płatniczym. Właśnie zamieniły się w losy na loterii, w której do wygrania jest samochód marki Hyundai i30!

Rozpoczęła się Kartomania – loteria, w ramach której mBank nagradza swoich Klientów za aktywne wykonywanie transakcji bezgotówkowych. Zabawa dostępna jest dla wszystkich Klientów – aby wziąć w niej udział wystarczy zarejestrować się na stronie www.mbank.pl i… jak najczęściej płacić swoją kartą. Każda transakcja bezgotówkowa w wysokości co najmniej 10 złotych przeliczania jest na 1 los w loterii. Jeśli dodatkowo jest to transakcja z użyciem technologii PayPass lub płatność z wypłatą gotówki w systemie CashBack – na konto użytkownika trafiają 2 losy.

Na najaktywniejszych uczestników loterii czekają:

  • 2 laptopy MacBook Air,
  • 8 telefonów iPhone 3G,
  • 50 iPodów nano,
  • 200 bezprzewodowych myszy Labtec.

Dodatkowo wśród wszystkich uczestników loterii rozlosowany zostanie samochód marki Hyundai i30.

W naszej loterii jak zwykle premiujemy aktywnych Klientów – im większa liczba transakcji bezgotówkowych, tym większa szansa na zdobycie jednej z 260 nagród – tłumaczy Mateusz Karewicz, marketing projekt manager mBanku. Tym razem jednak nagroda główna zostanie wylosowana spośród wszystkich uczestników zabawy. Klienci mają więc jeszcze więcej szans na wygraną – dodaje Karewicz.

Loteria KartoMania rozpoczyna się 8 grudnia 2009 r. i potrwa do 28 lutego 2010 r. Uwaga – w konkursie liczą się wszystkie transakcje zrealizowane w tym czasie, nawet jeśli Klient dołączy do loterii w jej ostatnim dniu (28 lutego 2010 r.).

KartoMania to kolejna – po mVISIONERACH i Lecie z kartą – zabawa związaną z aktywnym użytkowaniem kart płatniczych w mBanku. Poprzednie edycje cieszyły się dużą popularnością, w sumie wzięło w nich udział ponad 57 tys. Klientów.

Dodaj komentarz:

    mBank

    mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

    Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo