Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


Kampania mDirect ruszyła na ulice miast

mBank i BRE Ubezpieczenia ruszyły z kampanią ubezpieczeń komunikacyjnych mDirect, która przeniosła się z Internetu na ulice miast.

Mobilne platformy z reklamą mDirect są widoczne i słyszane na głównych arteriach miejskich i wokół centrów handlowych. Najnowsza kampania obejmuje swoim zasięgiem wybrane duże miasta. W pierwszej kolejności Warszawę i Łódź, które już goszczą na swoich głównych ulicach „mobile”, zachęcające do nabycia polisy OC oferowanych poprzez mBank. Kampania pojawi się także we Wrocławiu, Poznaniu, Trójmieście, Katowicach i Krakowie. Akcja potrwa do 20 października.

Celem akcji jest zachęcenie Klientów do sprawdzenia ceny polisy OC na stronach mBanku i porównania jej z innymi. Jak pokazały ostanie badania portalu Bankier.pl, różnica w cenie polis pomiędzy poszczególnymi Towarzystwami uwzględnionymi w jego zestawieniu wyniosła nawet 1711 zł (dane za Sprawdzamy ceny OC, Bankier.pl z dnia 24.07.2009 r.). Nabywając polisę poprzez mBank, Klienci mogą zaoszczędzić do 35%.

Dodaj komentarz:

    mBank

    mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

    Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo