Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


Inwestuj na giełdzie z mBankiem jeszcze taniej!

W lipcu br. w eMAKLERZE obowiązuje promocyjna prowizja 0,35% od każdego zlecenia internetowego.

Od 6 do 31 lipca br. mBank oferuje Klientom korzystającym z eMAKLERA obniżoną prowizję. Prowizja w wysokości 0,35% dotyczy wszystkich transakcji realizowanych w wyniku zleceń złożonych za pośrednictwem internetowego serwisu transakcyjnego mBanku. Jednocześnie nadal obowiązuje minimalna prowizja w wysokości 3,00 zł.

Giełda ożywiła się kilka miesięcy temu. Obecnie, mimo że mamy czas wakacji, coraz więcej inwestorów wykorzystuje nadarzające się okazje i aktywniej uczestniczy w rynku. Trwająca w lipcu promocja jest wyjściem naprzeciw ich oczekiwaniom. ­- mówi Zbigniew Trzeciak, odpowiedzialny za ofertę eMAKLER mBanku.

Udział eMAKLERA w obrotach akcjami na Giełdzie Papierów Wartościowych utrzymuje się od marca na poziomie ponad 2%.

Tagi: .

Dodaj komentarz:

    mBank

    mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

    Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo