Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


Gwiazdkowe prezenty od mKlientów

Klienci mBanku w ciągu niespełna miesiąca przekazali już blisko 50 tys. PLN na budowę ośrodka edukacyjno-rehabilitacyjnego „Kolorowy Dom”.

Budowa specjalistycznego ośrodka dla dzieci z porażeniem mózgowym to ogromna inwestycja. Dlatego liczy się każda złotówka. Do tej pory wspólnie z naszymi Klientami udało się nam zebrać blisko 50 tys. PLN, ale jesteśmy przekonani, że kwota ta wzrośnie jeszcze znacząco – mówi Dominika Nawrocka, odpowiedzialna za działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu mBanku. Klienci mBanku mogą przekazywać środki za pomocą bezpłatnej usługi mTRANSFER. Akcja potrwa do 28 lutego 2009 r.

Środki zebrane podczas akcji zostaną w całości przekazane na budowę ośrodka. Ponadto mBank ufunduje wyposażenie jednej z sal w “Kolorowym domu”. Sala ma pełnić funkcję pokoju z domu rodzinnego, w którym dzieci przebywające w ośrodku będą miały możliwość odpocząć w gronie najbliższych. Zostanie ona wyposażona w specjalistyczne meble Petö (stoły, krzesełka, podnóżki, drabinki), by w ciągu dnia można było prowadzić tam zajęcia rehabilitacyjne. Dla rodziców i opiekunów przygotowane zostaną stanowiska komputerowe, umożliwiające przeprowadzenie szkoleń, dzięki którym po powrocie z turnusu będą mogli korzystać z internetowego przewodnika rehabilitacji.

mBank został również partnerem świątecznej akcji charytatywnej Fundacji „Kolorowy Świat” i Gazety Wyborczej. Od 8 grudnia br. aż do Wigilii w łódzkiej Manufakturze na specjalnym stoisku można nabyć unikalne kubki. Całkowity dochód ze sprzedaży również zostanie przekazany na budowę ośrodka.

Akcja charytatywna „Zbudujmy razem Kolorowy Dom” została zainicjowana wraz z Fundacją „Kolorowy Świat”. Ośrodek tworzony przez łódzką Fundację będzie niósł pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom z porażeniem mózgowym. Głównym zadaniem placówki, powstającej 60 km od Łodzi w miejscowości Rdutów, będzie prowadzenie efektywnej rehabilitacji oraz jak najlepsze przygotowanie dzieci do aktywnego i samodzielnego życia.

Społeczność jest dla mBanku jedną z podstawowych wartości. Dlatego od początku swojej działalności bank angażuje się w liczne przedsięwzięcia związane z edukacją, kulturą i aktywnym stylem życia, a także wspiera akcje charytatywne. Tradycją mBanku jest przeprowadzanie z okazji Świąt Bożego Narodzenia zbiórki pieniędzy dla Fundacji wspierających najbardziej potrzebujących.

Dodaj komentarz:

    mBank

    mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

    Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo