Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


Gwiazdka z kredytem mBanku!

mBank w gwiazdkowej ofercie proponuje KREDYT odnawialny bez prowizji i z promocyjnym oprocentowaniem.

Klienci, którzy zawnioskują o KREDYT odnawialny w mBanku do końca grudnia br., otrzymają go na preferencyjnych warunkach – bez prowizji oraz z oprocentowaniem 11,45% przez cały okres korzystania z kredytu.

Oferta KREDYTU odnawialnego skierowana jest do:

  • osób posiadających stałe źródło dochodów,
  • Klientów posiadających rachunek w mBanku przynajmniej 6 miesięcy,
  • osób przenoszących linię kredytową z innego banku,
  • wnioskujących na podstawie historii operacji w innym banku.

Środki pozyskane dzięki kredytowi można przeznaczyć na dowolny cel. Z linii kredytowej do rachunku eKONTO skorzystało już blisko 60 tys. Klientów.

KREDYT odnawialny w bezpłatnym rachunku eKONTO to prosty i wygodny sposób na uzyskanie taniej gotówki na bieżące wydatki – do 50 000 PLN. Szeroka funkcjonalność rachunku eKONTO pozwala na stałą kontrolę zadłużenia poprzez Internet, mLinię lub SMS. Takie elastyczne rozwiązania ułatwiają spłatę kredytu oraz zarządzanie środkami. Dodatkowo odsetki naliczane są od aktualnej wartości zadłużenia, czyli rzeczywiście wykorzystanej kwoty kredytu, a nie od przyznanego limitu.

Dodaj komentarz:

    mBank

    mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

    Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo