Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


Gratisowe doładowania w mBanku

Klienci mBanku otrzymują szansę na zdobycie gratisowych środków przy doładowaniu telefonu.

W ramach najnowszej akcji mOKAZJA Klienci mBanku doładowując swój telefon w sieci mBank mobile, Orange, Simplus, Sami Swoi, 36i6 lub PLAY otrzymują dodatkowe 10 PLN do wykorzystania na wszystkie usługi.

Zasady promocji są bardzo proste – należy doładować swój telefon kwotą minimum 25 PLN za pośrednictwem strony http://www.mokazje.pl/. Na Klientów mBanku czeka 1500 promocyjnych doładowań dostępnych do wyczerpania zapasów lub do 27 stycznia br.

Specjalne cotygodniowe promocje jednego wybranego produkty cieszą się dużą popularnością. Strona mOKAZJI jest jedną z najczęściej odwiedzanych w serwisie mBanku, a produkty na niej umieszczone wyprzedają się już po kilku dniach.

mOKAZJE to miejsce, w którym Klienci mBanku dokonują zakupu produktów lub usług po  najniższych cenach w internecie. Co tydzień mBank proponuje Klientom jeden produkt w rewelacyjnej cenie.

Dodaj komentarz:

    mBank

    mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

    Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo