Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


EUROMARKA dla mDirect

Ubezpieczenie samochodowe mDirect otrzymało tytuł EUROMARKA w kategorii PRODUKT.

Wyróżnienie EUROMARKA jest przyznawane produktom,  które ze względu na m.in. nowoczesną technologię, bezpieczeństwo użytkowania budują wizerunek firmy jako dostawcy produktów o wymiarze europejskim i światowym.

EUROMARKA to Program Promocji Przedsiębiorczości i Eksportu, w ramach którego realizowany jest konkurs DOBRA MARKA. Identyfikuje, nagradza oraz promuje MARKI w kategoriach: PRODUKT, USŁUGA, INICJATYWA oraz MARKA w TURYSTYCE. Konkurs odbywa się pod patronatem Ministra Gospodarki oraz Ministra Rozwoju Regionalnego.

Ubezpieczenia komunikacyjne pod marką mDirect są częścią Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych – platformy ubezpieczeniowej mBanku. BRE Ubezpieczenia oraz mBank tworząc to rozwiązanie wsłuchiwali się w potrzeby Klientów. Postawili sobie za cel dostarczenie maksimum korzyści i wygody przy zawieraniu umów ubezpieczenia.

Twórcy ubezpieczenia samochodowego mDirect otrzymali już kilka nagród za innowacyjność oraz dostarczanie nowoczesnych rozwiązań usprawniających działalność i pozwalających na lepszą obsługę klientów. Wdrożony model Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych został nagrodzony m.in.: Rekomendacją Gazety Bankowej oraz tytułem Hit Roku w kategorii Rozwiązanie informatyczne. Otrzymał także tytuły:  ALICJA 2007 –  nagroda dla najlepszego produktu finansowego miesięcznika “Twój Styl”,  EUROPRODUKT – w konkursie pod patronatem Ministerstwa Gospodarki oraz „Indywidualność Rynku – Merkury 2007″ w kategorii produkt za wyjątkowy projekt finansowo-ubezpieczeniowy.

Z oferty ubezpieczenia OC i AC w mBanku mogą skorzystać osoby posiadające rachunek eKONTO w mBanku. Wniosek on-line dostępny jest w systemie transakcyjnym po zalogowaniu. Dzięki integracji usług z kontem, klient podaje jedynie w systemie transakcyjnym informacje dotyczące pojazdu oraz przebiegu ubezpieczenia, bez konieczności wpisywania ponownie swoich danych.

Osoby, które nie są jeszcze klientami mBanku, aby przekonać się o atrakcyjności oferty SUS, mogą skorzystać z kalkulatora dostępnego na stronach internetowych banku.

Integracja sprzedaży i obsługi ubezpieczeń w mBanku daje wiele korzyści:

 • tanie płatności miesięczne, których pilnuje mBank za Klienta,
 • najtańsze na rynku raty,
 • monitoring i pomoc mBanku w procesie likwidacji szkód,
 • dostęp do szczegółów polisy 24/7,
 • sprzedaż i obsługa przez mLinię.

Supermarket Ubezpieczeń Samochodowych to oferta przygotowana przez mBank oraz BRE Ubezpieczenia. Platforma umożliwia porównywanie kilku ofert oraz zakup i obsługę polisy on-line. W ramach Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych Klienci mogą porównywać i kupować oferty: HDI Asekuracja, Benefia, mDirect (nowość na rynku dostępna tylko w mBanku) oraz BRE Ubezpieczenia TU S.A.

Komentarze: jedna odpowiedź - “EUROMARKA dla mDirect“

Dodaj komentarz:

  mBank

  mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

  Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo