Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


Doładuj się multimedialnymi nagrodami!

mBank zaprasza Klientów korzystających z sieci komórkowej Play do wzięcia udziału w konkursie. Do zgarnięcia są multimedialne nagrody.

Konkurs skierowany jest do wszystkich osób, które korzystają z doładowań telefonów pre-paid w sieci Play w mBanku. Aby wziąć udział w zabawie należy zasilić komórkę w sieci Play kwotą co najmniej 25 PLN oraz  wysłać SMS o treści ‘mBank’ na numer 7178 najszybciej po wykonaniu doładowania.

Zwycięża osoba, która wyśle wiadomość SMS w najkrótszym czasie po dokonaniu doładowania. Gdy różnica w czasie pomiędzy doładowaniem a wysłaniem wiadomości SMS będzie taka sama w przypadku kilku zgłoszeń wygrywa osoba, która zrealizowała większą ilość doładowań. Konkurs trwa do 3 listopada br.

Laureaci zabawy zdobędą atrakcyjne nagrody:

  • zwycięzca otrzyma kamerę cyfrową Sony DCR-HC51;
  • za drugie miejsce laureat konkursu dostanie telefon komórkowy Samsung SGH-L760;
  • trzecia i czwarta osoba, która najszybciej wyśle SMSa wygrywa odtwarzacz mp3 Creative Zen Stone;
  • za zdobycie miejsc od 5 do 30 otrzymuje się doładowania na kwotę 25 PLN.

Konto telefoniczne należy zasilić w serwisie transakcyjnym mBanku lub poprzez stronę mBanku, na stronie mTELEFONIA. Uczestnik może przesłać jednego SMSa za każde zrealizowane w toku konkursu doładowanie. Numer telefonu, z którego wysyłany będzie SMS zgłoszeniowy, musi być tym samym numerem telefonu, który został wcześniej doładowany w serwisach mBanku. Opłata za wysłanie wiadomości SMS wynosi 1,22 PLN.

Regulamin konkursu znajduje się na stronach mBanku.

W mBanku Klienci mogą doładowywać telefony pre-paid w prosty i wygodny sposób, bezpośrednio z rachunku osobistego eKONTO. Aby doładować telefon można skorzystać z opcji z poziomu serwisu transakcyjnego lub zasilić telefon mTRANSFEREM ze strony mTELEFONIA.

Dodaj komentarz:

    mBank

    mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

    Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo