Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


Dołącz do mVISIONERÓW!

mKlienci za płatności kartami Visa zyskują podwójnie – mogą zdobyć nagrody w loterii Visa oraz wziąć udział w specjalnym konkursie mBanku.

W ubiegłorocznej jesiennej loterii Visa Klienci mBanku zarejestrowali aż 21% wszystkich zgłoszonych transakcji.
1 kwietnia br. rozpoczęła się kolejna akcja VISY, w której nagrodzeni zostaną losowo wybrani użytkownicy jej kart płatniczych, rejestrujący transakcje.

Również 1 kwietnia br. mBank rozpoczął konkurs mVISIONERZY, w ramach którego nagrodzi swoich Klientów najczęściej płacących kartami. mBank doceni osoby najbardziej aktywne. O przyznaniu nagród będzie decydowała przede wszstkim liczba transakcji.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy Klienci indywidualni, posiadający kartę debetową lub kredytową mBanku. W przypadku korzystania z kilku kart w tym samym czasie, wszystkie transakcje wykonane przez jednego Klienta zostaną zsumowane. Konkurs trwa do 30 czerwca br.

Nagrody w konkursie otrzyma aż 55 najlepszych mVISIONERÓW.
Nagrody za trzy pierwsze miejsca to 2-osobowe wycieczki w egzotyczne miejsca. Na kolejnych Laureatów czeka:

 • 7 telewizorów LCD Sony Bravia,
 • 5 rowerów Giant,
 • 5 nawigacji GPS Mio,
 • 5 telefonów Nokia express music,
 • 5 zegarków Diesel,
 • 25 bonów Empik o wartości 100 zł.

Po zakończeniu konkursu sporządzony zostanie ranking Uczestników, według liczby transakcji dokonanych kartami. W przypadku takiej samej liczby transakcji o miejscu w rankingu zadecyduje suma ich wartości.

By wziąć udział w konkursie, należy zarejestrować się, wysyłając SMS o treści VISA na nr 2279.

mBank w swojej ofercie ma wachlarz kart debetowych, wirtualnych i kredytowych. Na szczególną uwagę zasługuje popularna wśród Klientów indywidualnych bezpłatna karta Visa Electron z delfinkiem, dodawana do rachunku osobistego eKONTO.

Karty kredytowe zostały wprowadzone do oferty mBanku w maju 2003 r. Wyróżnikiem oferty kart kredytowych mBanku jest elastyczność w doborze oprocentowania i ceny – Klient sam decyduje o tym, jakie parametry ma mieć jego karta kredytowa. W portfelu kart kredytowych mBanku znajduję się szereg kart partnerskich wydanych wspólnie z Orange, wydawnictwem G+J, drogerią Rossmann, portalem wp.pl, TU Compensą oraz Euro<26.

Dodaj komentarz:

Może zainteresują Cię również artykuły:

  mBank

  mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

  Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo