Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


DobranOCka z ubezpieczeniami samochodowymi w mBanku

mBank zachęca Klientów do zakupu polisy OC mDirect w Supermarkecie Ubezpieczeń Samochodowych taniej o 7% nawet z 6 miesięcznym wyprzedzeniem.

W ramach promocji DobranOCka 13 sierpnia 2009 r. w godzinach 20.00 – 23.30, mBank proponuje Klientom zakup polisy OC lub pakietu OC/AC mDirect ze specjalną zniżką na ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. W czasie promocji osoby kupujące ubezpieczenie OC po raz pierwszy w Supermarkecie Ubezpieczeń Samochodowych otrzymają dodatkowo 7% zniżki.

Uznaliśmy, że happy hours, znane z innych branż, cieszące się bardzo dobrą opinią u Klientów, warto wykorzystać także u nas. Jesteśmy bankiem dostępnym bez ograniczeń w czasie i przestrzeni, więc taka akcja zachęci Klientów do odwiedzenia nas w porze, która nie kojarzy się zwykle z godzinami kontaktu z instytucją, i skorzystania z naszej oferty - mówi Piotr Puchalski, szef Zespołu Ubezpieczeń w mBanku – Zależy nam na popularyzowaniu naszej oferty i docieraniu z nią do nowych grup Klientów. Jeśli akcja spotka się z pozytywnym przyjęciem, rozważymy jej kolejne odsłony. - dodaje Piotr Puchalski.

W ramach promocji na dedykowanej stronie opublikowany zostanie uprawniający do zniżki kod, który należy wpisać do wniosku o ubezpieczenie. Warunkiem skorzystania z promocji jest posiadanie rachunku eKONTO w mBanku. Osoby zainteresowane, które nie są jeszcze Klientami mBanku, mogą założyć rachunek od ręki w jednym z punktów naziemnych mBanku.

OC i AC w mBanku można kupować nawet z półrocznym wyprzedzeniem. Składkę można rozłożyć na niskie miesięczne raty. Pierwsza rata pobierana jest w dniu zakupu, a kolejne dopiero po uruchomieniu polisy.

Supermarket Ubezpieczeń Samochodowych to oferta przygotowana przez mBank oraz BRE Ubezpieczenia. Platforma umożliwia porównywanie kilku ofert oraz zakup i obsługę polisy on-line. Ubezpieczenie jest zintegrowana z eKONTEM, co ułatwia jego obsługę. Integracja sprzedaży i obsługi ubezpieczeń w mBanku daje również inne korzyści:

 • niskie płatności miesięczne, o których za Klienta pamięta mBank;
 • najniższe na rynku raty;
 • monitoring i pomoc mBanku w procesie likwidacji szkód;
 • dostęp do szczegółów polisy 24/7;
 • sprzedaż i obsługa przez mLinię.

W ramach Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych Klienci mogą porównywać i kupować oferty:

 • HDI Asekuracja,
 • Benefia,
 • mDirect (dostępny tylko w mBanku),
 • BRE Ubezpieczenia TU S.A.

Supermarket Ubezpieczeń Samochodowych był wielokrotnie nagradzany. W lutym 2009 r. Ubezpieczenie samochodowe OC i AC w mBanku uzyskało pierwsze miejsce w rankingu towarzystw na portalu ipolisa.pl. Niską cenę OC w mBanku potwierdza lipcowy ranking portalu Bankier.pl

Dodaj komentarz:

  mBank

  mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

  Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo