Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


Designerska Platyna

mBank, za projekt graficzny karty Visa Platinum, zdobył nagrodę Rdzeń w plebiscycie Machina Design Awards 2008.

Karta kredytowa mBanku Visa Platinum otrzymała nagrodę Rdzeń w konkursie na najbardziej designerski produkt roku w kategorii usługi bankowe. Plebiscyt ten został zorganizowany po raz pierwszy przez Machina Design – magazyn poświęcony sztuce projektowania użytkowego. W plebiscycie zostały wyłonione najciekawsze i najbardziej designerskie produkty, miejsca, obiekty. W Warszawie 5 lutego br. odbyła się uroczysta Gala Machina Design Awards, podczas której zwycięzcy plebiscytu otrzymali statuetki Rdzeń.

mBank od początku swojej działalności stawia na ciekawe i wyjątkowe projekty kart płatniczych. Dlatego też niezmiernie cieszy nas, że layout karty Visa Platinum został doceniony przez prestiżowe, międzynarodowe gremium. Błękitna karta debetowa do eKONTA, z delfinem, zdobyła uznanie wśród polskich, czeskich i słowackich Klientów, podobnie karta kredytowa ze złotą rybką. Projektując kartę Visa Platinum mBanku chcieliśmy zachować to, co wyróżnia nasze karty, czyni je wyjątkowymi na rynku, a zarazem nadać jej charakter karty prestiżowej. W dyskusjach nad projektem duży udział miała mRada, czyli rada Klientów mBanku – mówi Tomasz Czudowski, Dyrektor Marketingu mBanku. W zakresie nowatorskich pomysłów na wzory kart kredytowych nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa. Już wkrótce w ofercie mBanku pojawią się kolejne karty płatnicze.­

Wyróżnikami karty kredytowej mBank Visa Platinum, obok ciekawego designu są:

  • niskie oprocentowanie – 12%,
  • najlepszy pakiet ubezpieczeń – zapewniający ochronę nawet po utracie karty,
  • wyjątkowy program rabatowy.

mBank, pozostając innowatorem na rynku usług finansowych, oferuje Klientom dostęp do gamy usług bankowych, ubezpieczeniowych, telekomunikacyjnych oraz inwestycyjnych. Dążeniem mBanku jest stworzenie otwartej platformy finansowej, w ramach której Klient będzie mógł swobodnie porównywać i wybierać najkorzystniejsze oferty.

Dodaj komentarz:

Może zainteresują Cię również artykuły:

  • No related posts
    mBank

    mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

    Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo